Tieniaca technika

K novým oknám vám dodáme kvalitné príslušenstvo podľa vášho výberu: žalúzie sú jednou z možností protislnečného zatienenia okna. Plynulá regulácia svetla cez žalúzie esteticky dotvorí váš interiér. Interiérové rolety chránia súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a sú veľmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom. Siete proti hmyzu vám zaručia nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižujú potrebu používania jedovatých insekticídov.

Žalúzie

sú jednou z možností protislnečného zatienenia okna. Plynulá regulácia svetla cez žalúzie esteticky dotvorí váš interiér. Asi najbežnejším a najpoužívanejším sýstémom tieniacej techniky sú vnútorné žalúzie. Medzi ich najväčšie výhody patrí ich jednoduchosť, rýchla montáž, ľahká a nenáročná údržba a predovšetkým ich cenová dostupnosť.

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

Jednoduché ovládanie lamiel je riešené pomocou bočného alebo čelného bovdenu a ich vyťahovanie pomocou šnúrky. Sú kombináciou dlhej životnosti, kvality, ľahkej obsluhy a údržby za priatelnú cenu. Horizontálne žalúzie sa dajú použiť do každého interiéru, na všetky druhy okien i na oblúkové, poloblúkové a šikmé.

 

Umiestnenie

Exteriér
Interiér
Podkrovie

Materiál

Kov
Drevo
Hliník

Ovládanie

Retiazka
Šnúra

Úroveň tienienia

Celotieniace
Štandardné

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie spĺňajú nielen funkciu zatienenie interiéru ale i vytvárajú pohodlnú a elegantnú atmosféru. Sú modernou a účelnou dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako sú závesy a záclony. Výber zo širokej ponuky v rôznych farebných odtieňov umožňuje nielen splnenie základnej funkcie týchto žalúzií, ale ponúka i dekoratívne stvárnenie interiéru v kanceláriách i v domácnostiach.

Umiestnenie

Interiér

Materiál

Drevo
Látka
Plast

Ovládanie

Retiazka

Úroveň tienienia

Štandardné

Rolety

Interiérové rolety chránia vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a stanú sa príjemným estetickým doplnkom každého interiéru.

Textilné rolety sú velmi vkusným a  efektívnym tieniacim prvkom, rovnako ako i reprezentáciou vášho životného štýlu. S pestrou ponukou látok a vzorov, širokou škálou farebných odtieňov a druhov  textilné rolety vkusne a elegantne dopĺňajú váš interiér.

Základnou funkciou drevených roliet je zatemnenie miestnosti a jej ochrana pred slnečnými lúčmi. Drevenné  rolety sú vhodné najmä do miestností, ktoré sú určené na relaxáciu a oddych, pretože drevenný materiál evokuje pocit pohodlia a súhry s prírodou. Drevené rolety môžeme umiestniť do vrchnej časti okenného otvoru, alebo aj nad okennú časť.

 


Siete proti hmyzu

sú nepochybne najlefektívnejším a tiež najlacnejším spôsobom ochrany proti hmyzu.
Použitie sietí vám zaručí nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižuje potrebu používania jedovatých insekticídov.
Siete sú vhodné do všetkých typov okien a dvier. Majú moderný elegantný design a dlhú životnosť.

Nenašli ste, čo hľadáte?

Kontaktujte nás so svojimi otázkami alebo pokračujte v prezeraní webovej stránky.