Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /nfsmnt/hosting2_1/f/4/f4023f3d-46a6-463b-a309-e66dcbde7e94/rakystav.sk/web/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Dverné prvky

Naša spoločnosť sa od začiatku venuje aj výrobe vchodových dverí. Aj keď konkurenčné spoločnosti postupne v segmente dverí prechádzali od plastu ku hliníku, my sme sa snažili vylepšovať a zdokonaľovať plastové dvere. Myslíme si, že sa nám to aj podarilo výsledkom čoho je aj fakt, že dnes vyrábame okolo 300 dverí ročne a z toho 270 je z plastu. Medzi náš top výrobok patria vchodové dvere z REHAU GENEO v spojení s predsadenou / lepenou / dvernou výplňou PERITO ENTRY. Toto spojenie vytvára dvere s takými tepelnoizolačnými vlastnosťami, aké nedosahujú žiadne iné vchodové dvere. V takomto prevedení je krídlo dverí v každom rohu a po celom obvode pevne zlepené s dvernou výplňou a tak udržiavajú trvalý a nemenný stav uhlopriečky, čo zabezpečuje, že krídlo postupne neklesá.

Cenová ponuka

DVEROVÉ VÝPLNE

Spoločnosť PERITO vyrába dverové výplne už od roku 1999. Po celú dobu svojho pôsobenia ponúka rozsiahly sortiment tvarov a typov moderných a kvalitných dverových výplní z prvotriednych materiálov.

Spoločnosť PERITO s.r.o.je certifikovaná podľa normy ČSN EN ISO 9001:2001.

© 2002-2019 RAKY STAV s.r.o.