Cenová ponuka

Neviete si rady s výberom správneho okna, dverí, neviete aké riešenie by bolo pre vás optimálne? Chceli by ste poznať cenovú ponuku okien a dverí vyrobených na mieru pre Vás?

Poradíme Vám! Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami a radi sa s Vami o ne podelíme. Naši vyškolení pracovníci Vám vždy ochotne poradia pre aký typ okien a dverí sa máte rozhodnúť, aké doplnky k nim zvoliť a vypracujú pre Vás zdarma nezáväznú cenovú ponuku.

Aby Vás naši pracovníci mohli čo najskôr kontaktovať, prosím vyplňte nasledujúci formulár a odošlite.

„Najkrajší pocit je držať kľúče od vlastného domu. A komu za to vdačíme? No predsa chlapom z Rakystavu

Brass Poz

Dovoľujem si Vám napísať veľmi pekne hodnotenie a pochvalu pre podnik Rakystav výroba okien Raslavice. Sme veľmi spokojní s prístupom pracovníkov pod vedením pána Ľubomíra Palšu ktorí boli u nás montovať okná. Precízna práca veľmi pekne jednanie a rýchlosť a kvalita. Boli to 3 pracovnici z Bardejova.Dovoľujem si tiež vyzdvihnúť jednanie pána Ing. Hotového z Rakystav pobočka Pezinok. Jeho odbornosť, promptnosť a ústretovosť k zákazníkom. Nech sa Vám dlho darí a veľa ďalších spokojných zákazníkov.

Oľga Jablunkovská

Dobrý deň prajem, chcem poďakovať vašej firme a kolektívu pracovníkov, ktorí mi prevádzali výmenu okien. Ubehlo veľmi málo dní aby sme mohli posúdiť všetky vlastnosti vami dodaných okien, to uvidíme až o rok a viac. Chcem hlavne poďakovať za to, že všetko na čom som sa s Vami predtým telefonický dohodol bolo urobené podľa mojich predstáv.

Mikuláš Šveda

Po včerajšej montáži okien a dverí a následnej kontrole  by som chcel 
najprv poďakovať za profesionálne prevedenie prác, ochotu majstrov 
počkať aby som mohol sám prevziať stavbu, ako aj za veci spojené s 
cenovou ponukou, a celkovým poradenstvom.

D.Eliaš

Týmto by sme sa im chceli poďakovať nielen za odvedenú prácu, ale aj za odborné poradenstvo, pomoc pri výbere a príjemnú komunikáciu. Profesionalita, odbornosť, zručnosť a flexibilita týmto chlapcom určite nechýba. Vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme!

Marek a Janka

Maximálna spokojnosť s prístupom, rýchlosťou dodania a prevedenou montážou. Tešíme sa, keď už budeme konečne bývať.

Mária Kudlíková

Dobrý deň. Máme od vás okná aj vchodové dvere, dali sme si postaviť dom na kľúč kde nám bola doporučená vaša firma. Aj napriek nedorozumeniam s našou stavebnou firmou sme sa u vás stretli s profesionálnym prístupom a ochotou pomôcť v každej situácii. Veľké poďakovanie patrí hlavne pánovi René Bikarovi, ktorý bol ochotný aj mimo pracovného času a v osobnom voľne nám prísť pomôcť. V živote nastanú situácie, ktoré človek nedokáže predvídať ale z vašej strany bola ochota pomôcť  zákazníkovi na prvom mieste. Keby každá firma pracovala takto ako vy život by bol oveľa ľahší. Vrele môžem odporučiť vašu firmu všetkým zákazníkom ktorí potrebujú riešiť otázku okien a dverí v bytoch či rodinných domoch. Pán Bikár ešte raz vám veľmi pekne ďakujem za vašu ochotu pomoc aj v čase kedy ste sa mal venovať rodine a nie zákazníkovi za váš profesionálny prístup, za milé a ústretové jednanie aj v sobotu ráno keď som vás zobudil. Mať vo firme takýchto to ľudí vám ako spoločnosti robí len to najlepšie meno.

Peter Čurko

„Týmto Vam chceme veľmi pekne poďakovať . Kiežby bolo takých firiem na Slovensku viac. Osobitne chceme poďakovať  za prístup Vášmu zamestnancovi p. Vanovi z pobočky Lipany. Za profesionálny a zároveň ľudský prístup, za ochotu a spoľahlivosť. Aj za veselú náladu, ktorou dokáže nakaziť. Ešte raz veľká vďaka.“

Spokojní zákazníci Nendzovci

Firmu Rakystav vrelo odporúčam. Odborníci na trhu! Mal som viac cenových ponúk na okná od konkurenčných firiem, ale prístup k zákazníkovi od Rakystavu na výbornú, rovnako aj odpovede na mnohé moje otázky, vysvetľovanie ohľadne technických záležitosti pri jednotlivých okenných profiloch tiež výborne. Taktiež sme sa po odporúčaných firmy rozhodli pre montáž na pásky. Čo ma ale najviac potešilo a musím pochváliť je promptný servis! Vždy kde som potreboval niečo nastaviť na oknách, nebol žiadny problém. Moje skúsenosti s Rakystavom sú výborne, preto za seba odporúčam každému!

Michal Brandys

„Dobrý deň, Vašu firmu som vyhľadal na základe odporúčania. Potreboval som rekonštruovať pôvodný stav okien na nový. Vybral som si Vašu firmu a to čo rozhodlo boli profily REHAU - bol som nimi veľmi oslovený, ale aj kvôli ľudskému a priateľskému prístupu pána Dvoriščáka. Chcem poďakovať za vybavenie objednávky, výrobcom, ale aj montážnikom za pomoc. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a v Novom roku veľa úspechov. Ešte raz ďakujem.

Marián Škripko

„Chcela by som veľmi pochváliť profesionálne jednanie Vášho obchodného zástupcu Mgr. Dvoriščáka od začiatku našej komunikácie až po dnešné osobné stretnutie. Nemohla som Vám to nenapísať“

P. Micheľová

Sme mlada rodinka a rekonstruovali jsme dum v Pezinku. Byla potřeba vyměnit stará okna za nová, funkční a trvanlivá. Najít firmu není v dnešní době žádný problém, avšak najít takovou, která by byla spolehlivá, s profesionálními zaměstnanci a seriózním přístupem, to je jako hledat jehlu v kupce sena. Nám se však tento nelehký úkol podařilo splnit když jsme narazili na firmu Rakystav. 
Dostalo se nám nejen užitečných rad, ale celá spolupráce byla od samého počátku velmi příjemná a plynulá. Realizace proběhla k našemu překvapení velmi rychle a přitom bezchybně. Jsme velmi spokojeni a s firmou Rakystav zůstáváme nadále v kontaktu ještě pro další úpravy, které bude nutné učinit na našem domě i v budoucnu. Firmu můžeme jen a jen doporučit, chválíme kde můžeme :)

Martina Krasňanská
© 2002-2019 RAKY STAV s.r.o.