Za kvalitu ručíme našimi menami

Máme vlastné predajné štúdiá.

Naše plastové okná a dvere, ako aj ostatné produkty výroby realizujeme vo vlastnej predajnej sieti. Zákazníkov na obchodných pracoviskách na celom Slovensku obsluhujú naši predajcovia v stálom pracovnom pomere. Pravidelne absolvujú komunikačné a produktové školenia. Získavajú tak cenné skúsenosti a informácie, ktoré im umožňujú zákazníkovi plnohodnotne poradiť a zvoliť pre neho optimálne riešenie plastových okien pri novostavbe alebo rekonštrukcii.

Máme vlastnú výrobu.

Pri výrobe používame všetky progresívne materiály a pokrokové technologické postupy renomovaných výrobcov plastových profilov. Náš moderný strojový park umožňuje veľmi presnú výrobu plastových okien a dverí, pričom všetky použité technológie optimalizujú výrobné náklady v prospech zákazníka.

Máme vlastné montážne čaty.

Za odbornú montáž našich plastových okien zodpovedáme vlastnými montážnikmi. Nie sú to živnostníci, ani subdodávateľské firmy, ale naši vlastní zamestnanci v riadnom stálom pracovnom pomere. Preto máme dosah na kvalitu práce a celkový prístup k zákazníkovým potrebám. Pri výrobe okien je to pre nás veľmi podstatná časť, lebo práve pri montáži sa finalizuje predaj okien, na ktorých kvalite si dávame veľmi záležať.

20000+

Odovzdaných projektov

V súčasnej dobe máme strojové vybavenie na úrovni najväčších a najmodernejších firiem na Slovensku.

85

Zamestnancov

Viac ako polovica z pracovníkov v našom podniku sú príslušníci konateľovej rozvetvenej rodiny alebo dobrí známi.

19+

Rokov skúseností

Rakystav začal svoju činnosť v roku 2002, keď konateľ spoločnosti osobne chodil montovať kupované okná.