Tieniaca technika

Tieniaca technika

K novým oknám vám dodáme kvalitné príslušenstvo podľa vášho výberu. Žalúzie sú jednou z možností zatienenia okna proti slnku. Plynulá regulácia svetla cez žalúzie esteticky dotvorí váš interiér. Interiérové rolety chránia súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a sú veľmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom. Siete proti hmyzu vám zaručia nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižujú potrebu používania jedovatých insekticídov.

Rolety

Interiérové rolety chránia vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a stanú sa príjemným estetickým doplnkom každého interiéru. Textilné rolety sú veľmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom, a rovnako aj reprezentáciou vášho životného štýlu.  S pestrou ponukou látok a vzorov, širokou škálou farebných odtieňov a druhov vkusne a elegantne dopĺňajú váš interiér. Drevené rolety sú vhodné najmä do miestností, ktoré sú určené na relaxáciu a oddych, pretože drevený materiál evokuje pocit pohodlia a súhru s prírodou. Základnou funkciou drevených roliet je zatemnenie miestnosti a jej ochrana pred slnečnými lúčmi. Drevené rolety môžeme umiestniť do vrchnej časti okenného otvoru alebo nad okennú časť.

Siete

Siete proti hmyzu sú nepochybne najefektívnejší a najlacnejší spôsob ochrany proti hmyzu. Použitie sietí vám zaručí nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižuje potrebu používania jedovatých insekticídov. Siete sú vhodné do všetkých typov okien a dvier. Majú moderný elegantný design a dlhú životnosť.

Žalúzie

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

Jednoduché ovládanie lamiel je riešené pomocou bočného alebo čelného bowdenu a ich vyťahovanie pomocou šnúrky. Sú kombináciou dlhej životnosti, kvality, ľahkej obsluhy a údržby za prijateľnú cenu. Horizontálne žalúzie sa dajú použiť do každého interiéru a na všetky druhy okien, i na oblúkové, polooblúkové a šikmé.

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie spĺňajú nielen funkciu zatienenia interiéru, ale vytvárajú aj pohodlnú a elegantnú atmosféru. Sú modernou a účelnou dominantou bytových a kancelárskych priestorov, a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako sú závesy a záclony. Výber zo širokej ponuky v rôznych farebných odtieňov umožňuje nielen splnenie základnej funkcie týchto žalúzií, ale ponúka i dekoratívne stvárnenie interiéru v kanceláriách a v domácnostiach.