Daľšie služby.

Garážové brány – Dverné prvky – Tienidlá

GARÁŽOVÉ BRÁNY

Naše výsuvné garážové brány sú spoľahlivé, priestorovo úsporné a esteticky riešené s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a výhodnou cenou. Výrobca týchto brán venuje veľkú pozornosť vlastnému vývoju inovatívnych riešení, ktoré neustále zdokonaľuje. Mnohé z týchto konštrukcií sú patentovo chránené. Garážové brány TRIDO z nášho predajného portfólia vynikajú spoľahlivosťou a tradičným riešením spojeným s moderným vzhľadom.

VÝSUVNÉ

POSUVNÉ

KRÍDLOVÉ

DVERNÉ PRVKY

Naša spoločnosť sa od začiatku venuje aj výrobe vchodových dverí. Aj keď konkurenčné spoločnosti postupne v segmente dverí prechádzali od plastu ku hliníku, my sme sa snažili vylepšovať a zdokonaľovať plastové dvere. Myslíme si, že sa nám to aj podarilo výsledkom čoho je aj fakt, že dnes vyrábame okolo 300 dverí ročne a z toho 270 je z plastu. Medzi náš top výrobok patria vchodové dvere z REHAU GENEO v spojení s predsadenou / lepenou / dvernou výplňou PERITO ENTRY. Toto spojenie vytvára dvere s takými tepelnoizolačnými vlastnosťami, aké nedosahujú žiadne iné vchodové dvere. V takomto prevedení je krídlo dverí v každom rohu a po celom obvode pevne zlepené s dvernou výplňou a tak udržiavajú trvalý a nemenný stav uhlopriečky, čo zabezpečuje, že krídlo postupne neklesá.

TIENIACA TECHNIKA

K novým oknám vám dodáme kvalitné príslušenstvo podľa vášho výberu: žalúzie sú jednou z možností protislnečného zatienenia okna. Plynulá regulácia svetla cez žalúzie esteticky dotvorí váš interiér. Interiérové rolety chránia súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a sú veľmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom. Siete proti hmyzu vám zaručia nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižujú potrebu používania jedovatých insekticídov.

ROLETY

SIETE

ŽALÚZIE

KOVANIE

Často sú to v živote drobnosti, ktoré nám počas dňa zlepšujú náladu. Spoločnosť SIEGENIA si vzala za úlohu pomocou inteligentných systémov a premyslenej techniky ovládania uľahčiť a zjednodušiť život ľuďom každý deň.
S vysokohodnotnými riešeniami zvyšuje komfort bývania v oblasti techniky okien a dverí vďaka čomu sa z miestností stáva priestor pre život. Inovačný systém nových technológií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu.


Nenašli ste, čo hľadáte?

Kontaktujte nás so svojimi otázkami alebo pokračujte v prezeraní webovej stránky.

Scroll Up