Okná pre vyššiu kvalitu života

Svetlo je život! S oknami tvoríte obytné priestory.

Moderný človek trávi väčšinu dňa v uzatvorených priestoroch. Náš organizmus potrebuje denné svetlo, aby si vytvorilo životne dôležitý vitamín D. Úzke profily a veľkoplošné okná od spoločnosti Rakystav nechajú preniknúť väčšie množstvo svetla a dodatočné teplo získané zo slnka. Výrazne tak prispievajú k vášmu zdraviu a k vyššej kvalite života!

Oblasti použitia

Plníte si svoj sen o vlastnom rodinnom dome alebo iba plánujete rekonštrukciu svojich štyroch stien? Spoločnosť Rakystav má ten správny systém pre všetky oblasti použitia. Opýtajte sa osobne v niektorom z našich predajných štúdií.

V oblasti renovácie môžete pri starých budovách často použiť už len menšiu stavebnú hĺbku okien. Ak však nechcete pri energetickej efektívnosti žiadne kompromisy, potom ste u nás správne. Energeto® Premium disponuje certifikátom pre pasívne domy podľa ift. Čo sa týka optického vzhľadu a šetrenia energie, tento systém sa so svojou stavebnou hĺbkou 70 mm najlepšie hodí na zhodnotenie starej budovy.

Pri výstavbe svojho vlastného rodinného domu stojíte pred množstvom rozhodnutí. V každom prípade sa oplatí zamyslieť nad výberom okien. V širokých stavebných hĺbkach 85mm vám ponúkame systém Energeto Exclusive, ktorý vo svojej triede patrí medzi špičku a ako jediný PVC systém získal certifikát pre pasívne domy podľa Dr. Feista. Poteší vás veľký výber dizajnov, nízke náklady na energie, dlhodobý komfort pri používaní a vysoká ochrana pred vlámaním.

Malá plocha okna

Väčšia plocha okna

Veľmi veľká plocha okna

Ochrana životného prostredia začína pri vašich oknách

Ochrana klímy je každého zodpovednosť! A my sme hrdí na to, že k tomu prispievame svojimi oknami, ktoré šetria energiu. Ten, kto chce znížiť energetickú spotrebu budovy, by mal začať pri oknách.

 

Okná môžu v moderných stavbách tvoriť 25 až 80% plochy obvodového plášťa, a preto je veľmi dôležité dbať na ich kvalitu.

O to dôležitejšia je voľba správneho systému pre individuálne nároky zákazníka. Spoločnosť Rakystav ponúka početné plastové okenné systémy, ktoré sú navzájom kompatibilné a zodpovedajú požiadavkám rôznych regiónov a trhov.

konvenčné krídlové a rámové konštrukci

takmer žiadne tepelné straty po rekonštrukcii spoločnosťou Rakystav

Naše produktové portfólio pre okná Energeto®

Energeto® Exclusive to najlepšíe od Rakystav

So stavebnou hĺbkou 85 mm je systém Energeto® Exclusive špeciálne koncipovaný pre segment novostavieb. V oknách Rakystav zaručujeme vynikajúcu energetickú účinnosť bez príplatku

Energeto ® Elegance

70 mm stavebná hĺbka – pre prepracovaný dizajn

Energeto ® Elegance

Energeto® Premium s technológiou Safetec vám ponúka vysokú bezpečnosť a vďaka úžasným izolačným hodnotám prináša značné šetrenie energie.

Okno Standard RAKYstav - Pre najlepšiu tepelnú izoláciu

Chcete ušetriť energiu? Potom je systém dorazového tesnenia okna Standard so stavebnou hĺbkou 70 mm pre vás to pravé.

Zvýšte kvalitu svojho bývania

Bezpečnosť

Účinnejšia ochrana proti vlámaniu stojí a padá na oknách! Bezpečnostné kovanie GS4 v kombinácii s Energetom vašu rodinu dokonale ochráni. Chráňte seba a svoj život s oknami od spoločnosti Rakystav.

Estetika

Okná také individuálne, ako vy sami: Váš domov. Štíhle línie a väčšie presklené plochy sú snom všetkých architektov. A pre vás to znamená viac šťastných chvíľ prežiarených slnkom cez okná Rakystav.

Úspornosť

Šetrite energiu a zároveň životné prostredie.  Revolučná technológia vypeňovania komôr prináša výnimočné hodnoty tepelnej izolácie. Zaručí vám, že teplo udrží tam, kde ho najviac potrebujete – doma.

Stabilita

Vďaka vyššej stabilite sa dajú okná Rakystav otvoriť a zatvoriť s mimoriadnou ľahkosťou, a to aj po rokoch. Špeciálny plast, sklené vlákna a lepidlo. Tri vzácne komponenty, ktoré sme spojili a vytvorili pre vás výnimočne stabilné okno Rakystav.