Napísali o nás

ČO O NÁS HOVORIA KLIENTI?

Odoslané cez e-mail

Firmu Rakystav vrelo odporúčam. Odborníci na trhu! Mal som viac cenových ponúk na okná od konkurenčných firiem, ale prístup k zákazníkovi od Rakystavu na výbornú, rovnako aj odpovede na mnohé moje otázky, vysvetľovanie ohľadne technických záležitosti pri jednotlivých okenných profiloch tiež výborne. Taktiež sme sa po odporúčaní firmy rozhodli pre montáž na pásky. Čo ma ale najviac potešilo a musím pochváliť, je promptný servis! Vždy, kde som potreboval niečo nastaviť na oknách, nebol žiadny problém. Moje skúsenosti s Rakystavom sú výborné, preto za seba odporúčam každému!

— Michal Brandys

Týmto Vám chceme veľmi pekne poďakovať. Kiežby bolo takých firiem na Slovensku viac. Osobitne chceme poďakovať za prístup Vášmu zamestnancovi p. Vanovi z pobočky Lipany. Za profesionálny a zároveň ľudský prístup, za ochotu a spoľahlivosť. Aj za veselú náladu, ktorou dokáže nakaziť. Ešte raz veľká vďaka.


— Spokojní zákazníci Nendzovci

Jsme mlada rodinka a rekonstruovali jsme dum v Pezinku. Byla potřeba vyměnit stará okna za nová, funkční a trvanlivá. Najít firmu není v dnešní době žádný problém, avšak najít takovou, která by byla spolehlivá, s profesionálními zaměstnanci a seriózním přístupem, to je jako hledat jehlu v kupce sena. Nám se však tento nelehký úkol podařilo splnit, když jsme narazili na firmu Rakystav. Dostalo se nám nejen užitečných rad, ale celá spolupráce byla od samého počátku velmi příjemná a plynulá. Realizace proběhla k našemu překvapení velmi rychle a přitom bezchybně. Jsme velmi spokojeni a s firmou Rakystav zůstáváme nadále v kontaktu ještě pro další úpravy, které bude nutné učinit na našem domě i v budoucnu. Firmu můžeme jen a jen doporučit, chválíme, kde můžeme. 🙂

— Martina Krasňanská

Chcela by som veľmi pochváliť profesionálne jednanie Vášho obchodného zástupcu Mgr. Dvoriščáka od začiatku našej komunikácie až po dnešné osobné stretnutie. Nemohla som Vám to nenapísať.

— P. Micheľová

Jedným z dôležitých krokov pri rekonštrukcií domu patrí výber nových kvalitných okien. V súčasnej dobe je možnosť veľkého výberu okien z rôznych materiálov. Dali sme si vypracovať viacero ponúk zo zameraním na okná. Z vypracovaných ponúk sme sa rozhodli pre plastové okná čo najvyššej kvality s vynikajúcimi parametrami, kompletnou montážou a brali sme ohľad aj na poskytované záruky za dielo. Pri ponukách sme zisťovali, z akých profilov sú vyrobené a kde sú vyrobené. Vypracované ponuky sa z cenového hľadiska veľmi líšili. Po zvážení všetkých dostupných informácií z jednotlivých cenových ponúk sme sa rozhodli pre slovenských výrobcov. Medzi niekoľkými ponukami slovenských výrobcov sme vybrali spoločnosť Rakystav z Raslavíc. Kontaktovali sme obchodného zástupcu uvedenej spoločnosti p. Ing. Grigľáka. Na prvom obchodnom stretnutí sme mu predostreli našu predstavu o požiadavkách, ktoré majú spĺňať „naše nové okná“. Na naše mnohé otázky dokázal bezproblémovo a odborne odpovedať. Po zameraní rozmerov okien promptne vypracoval cenovú ponuku na okná Rehau Geneo Prémium aj so žalúziami. Uvedená cenová ponuka nebola najlacnejšia, patrila medzi „tie drahšie“. Po podpísaní „ Zmluvy o diele“ sme neočakávane museli zmeniť termín realizácie výmeny okien. Spoločnosť Rakystav nám bezproblémovo vyšla v ústrety. Nastal deň dodávky a montáže nových okien. Montážni pracovníci prišli v dohodnutý čas, počas celej montáži okien pôsobili skromne, mali slušné vystupovanie. Na začiatku prác som im povedal svoju predstavu o zrealizovaní výmeny okien. Po vzájomnej konzultácií mi bolo povedené od p. Jána Svita, že „nič nie je problém, všetko sa dá“. Toto slovné spojenie na prekvapilo, lebo mám osobné skúsenosti zo súčasnosti, že pracovníci v stavebníctve si chcú presadiť svoje pracovné postupy, ktoré mnohokrát vedú k zjednodušeniu práce pre samotných pracovníkov, ale výsledok býva často nie dobre vykonaná práca. Počas montáži okien a po skončení stavebných prác pracovníci udržiavali poriadok. Po namontovaní nových okien sme spoločne vyskúšali ich funkčnosť. Bola nám vysvetlená starostlivosť o mechanizmus okien, aby dlho a dobre slúžili. Veľmi peknú prácu vykonal p. Ján Svit, ktorý sa venoval murárskym prácam. Vynikajúco urobil ostenie okolo nových okien. Ďakujeme montážnym pracovníkom uvedenej spoločnosti vedených p. Jaroslavom Rožičom za precízne vykonanú prácu na profesionálnej úrovni v dohodnutom termíne. Po krátkom používaní nových okien od spoločnosti Rakystav sa výrazne znížil prienik hluku cez nové okná.

— Ivan Párička

Dobrý deň, Vašu firmu som vyhľadal na základe odporúčania. Potreboval som rekonštruovať pôvodný stav okien na nový. Vybral som si Vašu firmu, a to, čo rozhodlo, boli profily REHAU – bol som nimi veľmi oslovený, ale aj kvôli ľudskému a priateľskému prístupu pána Dvoriščáka. Chcem poďakovať za vybavenie objednávky, výrobcom, ale aj montážnikom za pomoc. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a v Novom roku veľa úspechov. Ešte raz ďakujem.

— Marián Škripko

Týmto by sme sa chceli poďakovať nielen za odvedenú prácu, ale aj za odborné poradenstvo, pomoc pri výbere a príjemnú komunikáciu. Profesionalita, odbornosť, zručnosť a flexibilita týmto chlapcom určite nechýba. Vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme!

— Marek a Janka

Dobrý deň. Máme od vás okná aj vchodové dvere. Dali sme si postaviť dom na kľúč, kde nám bola doporučená vaša firma. Aj napriek nedorozumeniam s našou stavebnou firmou sme sa u vás stretli s profesionálnym prístupom a ochotou pomôcť v každej situácii. Veľké poďakovanie patrí hlavne pánovi René Bikarovi, ktorý bol ochotný aj mimo pracovného času a v osobnom voľne nám prísť pomôcť. V živote nastanú situácie, ktoré človek nedokáže predvídať, ale z vašej strany bola ochota pomôcť zákazníkovi na prvom mieste. Keby každá firma pracovala takto ako vy, život by bol oveľa ľahší. Vrele môžem odporučiť vašu firmu všetkým zákazníkom, ktorí potrebujú riešiť otázku okien a dverí v bytoch či rodinných domoch. Pán Bikár, ešte raz vám veľmi pekne ďakujem za vašu ochotu pomoc aj v čase, kedy ste sa mal venovať rodine a nie zákazníkovi, za váš profesionálny prístup, za milé a ústretové jednanie aj v sobotu ráno, keď som vás zobudil. Mať vo firme takýchto ľudí, robí vám ako spoločnosti len to najlepšie meno.

— Peter Čurko

Najkrajší pocit je držať kľúče od vlastného domu. A komu za to vďačíme? No predsa chlapom z Rakystavu.

— Brass Pozz

Po včerajšej montáži okien a dverí a následnej kontrole by som chcel najprv poďakovať za profesionálne odvedenú prácu, ochotu majstrov
počkať, aby som mohol sám prevziať stavbu, ako aj za veci spojené s cenovou ponukou a celkovým poradenstvom.

— D.Eliaš

Maximálna spokojnosť s prístupom, rýchlosťou dodania a prevedenou montážou. Tešíme sa, keď už budeme konečne bývať.

— Mária Kudlíková

Dobrý deň prajem, chcem poďakovať vašej firme a kolektívu pracovníkov, ktorí mi prevádzali výmenu okien. Ubehlo veľmi málo dní, aby sme mohli posúdiť všetky vlastnosti vami dodaných okien, to uvidíme až o rok a viac. Chcem hlavne poďakovať za to, že všetko, na čom som sa s Vami predtým telefonicky dohodol, bolo urobené podľa mojich predstáv.

— Mikuláš Šveda