ĎALŠIE SLUŽBY

Garážové brány – Dverné prvky – Tieniaca technika

GARÁŽOVÉ BRÁNY

Naše výsuvné garážové brány sú spoľahlivé, priestorovo úsporné a esteticky riešené s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a výhodnou cenou. Výrobca týchto brán venuje veľkú pozornosť vlastnému vývoju inovatívnych riešení, ktoré neustále zdokonaľuje. Mnohé z týchto konštrukcií sú patentovo chránené. Garážové brány TRIDO z nášho predajného portfólia vynikajú spoľahlivosťou a tradičným riešením spojeným s moderným vzhľadom.

 • VÝSUVNÉ BRÁNY

 • POSUVNÉ BRÁNY

 • KRÍDLOVÉ BRÁNY

VÝSUVNÉ

POSUVNÉ

KRÍDLOVÉ

BEZPEČNOSŤ

OCHRANA PROTI PRICVIKNUTIU PRSTOV

Sekčné brány TRIDO sa vyrábajú presne pre stavebný otvor Vašej garáže zo 40 mm hrubých panelov sendvičového typu s vonkajším a vnútorným zinkovaným a striekaným plechom hrúbky 0,5 alebo 0,7 mm. Plechy sú spojené polyuretánovou penou a spoločne vytvárajú kompaktný a pevný panel s vysokou tepelnou izoláciou.

FARBY A DIZAJN

Široký výber farieb a dizajnov

Výber farieb z viac ako 2500 odtieňov podľa vzorkovníkov RAL, NCS a laminovacích fólií.
Bohatá ponuka dizajnu panelov!

STAVEBNÉ PREDPOKLADY

DOKONČENÁ ROVNÁ PODLAHA

PRÍVOD EL. ENERGIE DO ZÁSUVKY 230 V, 50 HZ, 6A

BRÁNY SA MONTUJÚ NA STENU POMOCOU HMOŽDINIEK A SKRUTIEK.

VÝHODY NAŠICH GARÁŽOVÝCH BRÁN
 • Spoľahlivosť
 • Bezporuchová prevádzka
 • Úspora peňazí vďaka dlhej životnosti
 • Dôraz na estetické rešenie
 • Jednoduché a komfortné ovládanie
 • Možnosť flexibilného prevedenia podľa
 • požiadaviek
 • Viac tepla a ticha vďaka výborným tepelno-izolačným vlastnostiam

DVERNÉ PRVKY

Naša spoločnosť sa od začiatku venuje aj výrobe vchodových dverí. Aj keď konkurenčné spoločnosti postupne v segmente dverí prechádzali od plastu ku hliníku, my sme sa snažili vylepšovať a zdokonaľovať plastové dvere. Myslíme si, že sa nám to aj podarilo výsledkom čoho je aj fakt, že dnes vyrábame okolo 300 dverí ročne a z toho 270 je z plastu. Medzi náš top výrobok patria vchodové dvere z REHAU GENEO v spojení s predsadenou / lepenou / dvernou výplňou PERITO ENTRY. Toto spojenie vytvára dvere s takými tepelnoizolačnými vlastnosťami, aké nedosahujú žiadne iné vchodové dvere. V takomto prevedení je krídlo dverí v každom rohu a po celom obvode pevne zlepené s dvernou výplňou a tak udržiavajú trvalý a nemenný stav uhlopriečky, čo zabezpečuje, že krídlo postupne neklesá.

DVEROVÉ VÝPLNE

Spoločnosť PERITO vyrába dverové výplne už od roku 1999. Po celú dobu svojho pôsobenia ponúka rozsiahly sortiment tvarov a typov moderných a kvalitných dverových výplní z prvotriednych materiálov.Spoločnosť PERITO s.r.o.je certifikovaná podľa normy ČSN EN ISO 9001:2001.

TIENIACA TECHNIKA

K novým oknám vám dodáme kvalitné príslušenstvo podľa vášho výberu: žalúzie sú jednou z možností protislnečného zatienenia okna. Plynulá regulácia svetla cez žalúzie esteticky dotvorí váš interiér. Interiérové rolety chránia súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a sú veľmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom. Siete proti hmyzu vám zaručia nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižujú potrebu používania jedovatých insekticídov.

 • ROLETY

  Interiérové rolety chránia vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a stanú sa príjemným estetickým doplnkom každého interiéru. Textilné rolety sú velmi vkusným a  efektívnym tieniacim prvkom, rovnako ako i reprezentáciou vášho životného štýlu. S pestrou ponukou látok a vzorov, širokou škálou farebných odtieňov a druhov  textilné rolety vkusne a elegantne dopĺňajú váš interiér. Základnou funkciou drevených roliet je zatemnenie miestnosti a jej ochrana pred slnečnými lúčmi. Drevenné  rolety sú vhodné najmä do miestností, ktoré sú určené na relaxáciu a oddych, pretože drevenný materiál evokuje pocit pohodlia a súhry s prírodou. Drevené rolety môžeme umiestniť do vrchnej časti okenného otvoru, alebo aj nad okennú časť.

 • SIETE

  Siete proti hmyzu sú nepochybne najlefektívnejším a tiež najlacnejším spôsobom ochrany proti hmyzu. Použitie sietí vám zaručí nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižuje potrebu používania jedovatých insekticídov. Siete sú vhodné do všetkých typov okien a dvier. Majú moderný elegantný design a dlhú životnosť.

 • ŽALÚZIE

  HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

  Jednoduché ovládanie lamiel je riešené pomocou bočného alebo čelného bovdenu a ich vyťahovanie pomocou šnúrky. Sú kombináciou dlhej životnosti, kvality, ľahkej obsluhy a údržby za priatelnú cenu. Horizontálne žalúzie sa dajú použiť do každého interiéru, na všetky druhy okien i na oblúkové, poloblúkové a šikmé.

  VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

  Vertikálne žalúzie spĺňajú nielen funkciu zatienenie interiéru ale i vytvárajú pohodlnú a elegantnú atmosféru. Sú modernou a účelnou dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako sú závesy a záclony. Výber zo širokej ponuky v rôznych farebných odtieňov umožňuje nielen splnenie základnej funkcie týchto žalúzií, ale ponúka i dekoratívne stvárnenie interiéru v kanceláriách i v domácnostiach.

KOVANIE

Často sú to v živote drobnosti, ktoré nám počas dňa zlepšujú náladu. Spoločnosť SIEGENIA si vzala za úlohu pomocou inteligentných systémov a premyslenej techniky ovládania uľahčiť a zjednodušiť život ľuďom každý deň.
S vysokohodnotnými riešeniami zvyšuje komfort bývania v oblasti techniky okien a dverí vďaka čomu sa z miestností stáva priestor pre život. Inovačný systém nových technológií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu.

Kovania SIEGENIA

Často sú to v živote drobnosti, ktoré nám počas dňa zlepšujú náladu. Spoločnosť SIEGENIA si vzala za úlohu pomocou inteligentných systémov a premyslenej techniky ovládania uľahčiť a zjednodušiť život ľuďom každý deň. S vysokohodnotnými riešeniami zvyšuje komfort bývania v oblasti techniky okien a dverí vďaka čomu sa z miestností stáva priestor pre život.

Premyslené detaily nového celoobvodového okenného kovania TITAN AF umožňujú bezpečné uchytenie okna v sklopenej polohe aj pri prievane, tl- mia náraz pri otváraní do sklopenej polohy, zabraňujú chybnej manipulá- cii, zaručujú trvalé ľahké ovládanie bez námahy. Aj najširšie okná je mož- né bezpečne otvárať a zatvárať. Komfortný hríbový čap zaručuje ľahké, bezchybné ovládanie, uzatvára okná a dvere skutočne tesne a v kombiná- cii s novou generáciou protikusov redukuje opotrebenie.

Sklopno-posuvné dvere s kovaním PORTAL PSKPLUS prinášajú viac voľnos- ti, pohodlia a svetla. Vďaka novým vozíkom a koľajniciam s menšími roz- mermi je možné pri výrobe sklopno-posuvných dverí použiť užšie profily, čím sa zvýši presvetlenie miestnosti, optimalizuje sa spotreba materiálu a zníži sa výška prahu. Výhoda kovania s núteným ovládaním spočíva najmä v ľahkosti ovládania veľkých a ťažkých sklopno-posuvných prvkov, ktoré je možné sklápať a zatvárať aj bez vynaloženia väčšej fyzickej ná- mahy. Posuvné krídlo sa ovláda jednou rukou pomocou ergonomicky tva- rovanej kľučky.

Technika posuvného kovania so zdvihom krídla HS PORTAL je tak dokonalá, že dokonca i krídla s hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Realizovať je možné až 19 m široké presklenie s 12 m širokým priechodom.

Komfort a bezpečnosť

Viacbodový zámok s elektronickým pohonom GENIUS spája vlastnosti bezpečnostného viacbodového uzáveru s komfortom najmodernejšej elektroniky. Podľa vyhotovenia je vhodný pre použitie na rodinných domoch rovnako ako aj na podnikateľských alebo priemyslových bu- dovách. GENIUS je kombinovateľný so systémami na kontrolu riadenia prístupu a radou ďalších aplikácií a umožňuje tak množstvo individu- álnych riešení.

Prehľad všetkých výhod

· elektronické uzamykanie aj odomykanie všetkých závor (aj v hlavnom zámku)

· neustála kontrola uzatvorenia
· optimálna tesnosť uzatvorenia
· malá šírka zabudovania len 16 mm a hĺbka zabudovania od 52 mm · mechanické ovládanie cez cylindrickú vložku je ako vždy možné
· prepínanie medzi denným a nočným režimom pomocou prepínača

v lište zámku
· kombinovateľný s externými systémami na kontrolu prístupu
· neustále pripravený na prevádzku bez fázy ochladnutia
· pri typoch GENIUS CA/CB je možné komfortné otváranie zvnútra

pomocou tlačidla
· v závislosti od typu možnosti kombinácie s množstvom aplikácií, napr.

pohon otáčavých dverí, systémy prevádzača, alarm, Smartphone a pod.


SKLENNÉ SYSTÉMY

Vykurovanie stavebných priestorov v štátoch EÚ produkuje približne 40% celkových emisií CO2.

· Nové trendy v zasklievaní významne znižujú náklady na vykurova- nie a sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

· V komerčných budovách sa energia využíva viac na chladenie ako na vykurovanie, v rezidenčných budovách je situácia opačná.

Najlepším riešením zostáva kombinácia skla s vysokým solárnym faktorom a externých protislnečných zábran.

Partneri

Nenašli ste, čo hľadáte?

Kontaktujte nás so svojimi otázkami alebo pokračujte v prezeraní webovej stránky.

Scroll Up